Spolehněte se, že na klinice Laser Esthetic nepoužíváme prsní implantáty PIP. Pokud máte pochybnosti o stavu vašich implantátů, objednejte se k nám na kontrolní sonografické vyšetření prsou. Termín můžete zvolit již v dalších 14 dnech.

Komfort služeb

Rozhodnout se pro podstoupení plastické operace není nic snadného. My však vaše obavy rychle rozptýlíme. U nás se setkáte s individuálním přístupem a s komfortními službami, které vás jistě potěší.

Co nejšetrněji provádíme plastiky prsou, po nichž budete odpočívat v pohodlí naší kliniky. Laser Esthetic se nachází v samém centru Prahy, přesto ale v klidném prostředí obklopeném zelení. Parkování v objektu kliniky je vítanou službou našimi klienty. Prohlédněte si příjemné ubytování, které je pro naše pacienty připraveno. Nahlédněte do níže umístěné fotogalerie a přesvědčte se o pravdivosti tohoto tvrzení.

  • V prostorách naší kliniky se setkáte s moderně zařízenými operačními sály a nadstandardně vybavenými pooperačními pokoji. Veškeré vybavení operačních sálů, ale i pooperačních pokojů je od předních výrobců laserové a plastické techniky.
  • Pooperační péče je zajištěna na intermediálních pokojích s plným monitoringem základních životních funkcí a nepřetržitým dohledem zdravotního personálu a lékaře.
  • Díky moderním přístrojům je možné provádět různé estetické zákroky. U nás se setkáte s nejnovějšími operačními postupy a špičkovým vybavením přístrojů na dvou operačních sálech.
  • Zajištění kompletního předoperačního vyšetření, včetně sonografického vyšetření přímo na klinice, je samozřejmostí. I následné pravidelné kontroly a vyšetření po všech operacích prsou, jsou samozřejmostí.

Tým špičkových odborníků je tu pro vás

O vás, jako o naše klienty, pečuje tým těch nejlepších odborníků v čele s MUDr. Miroslavem Krejčou. Jsme tu pro vás, abychom vám splnili vysněná přání o krásné postavě či vyšším sebevědomí. Sjednejte si konzultaci s více odbornými lékaři – plastický chirurg, cévní chirurg, dermatolog, internista, anesteziolog - vám ušetří čas. Naším úkolem je nejen odvést výbornou práci, ale postarat se i o vaše duševní blaho. Proto je u nás individuální přístup ke každému pacientovi tak důležitý. Komorní prostředí kliniky, diskrétní a individuální přístup, dostatek informací a důsledná komunikace, toto vše je velmi oceňováno všemi našimi klienty.

Laser Esthetic - komfort služeb

Laser Esthetic - operační sál

Komfort služeb - klinika Laser Plastic

Klinika Laser Esthetic - komfort služeb

Komfort služeb - operační sál

Operační sál - komfort služeb

Klinika Laser Esthetic - operační sál

Operační sál kliniky Laser Esthetic

Chcete vědět více o komfortu našich služeb? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Pro ochranu proti spamu napište do pole číslo z obrázku:

Ciselny kod

Tisknout


Sonografické vyšetření na naší klinice

Toto vyšetření prsů je nezbytnou součástí předoperačního vyšetření před jakoukoliv estetickou operací prsů.

Sonografické vyšetření

Věděli jste, že ...

se zmenšení prsou doporučuje až v době, kdy se žena již rozhodla dále neotěhotnět?


Klinika laserové, estetické
dermatologie a plastické chirurgie

Vždy jsem obdivovala lidi, kteří chtěli změnit svět k lepšímu, teď už vím,kde k lepšímu změní Vás!


Proč využít našich služeb

  • Vysoká profesionalita
  • Špičková odborná úroveň našich lékařů
  • Nejnovější technologie
  • Nadstandardní léčebné metody 

O nás

Od roku 2001 poskytuje Klinika Laser Esthetic v oborech plastická chirurgie, estetická dermatologie laserová dermatologie a cévní chirurgie nadstandardní lékařské služby, které vám nabídnou možnost kvalitního vylepšení svého zdraví a vzhledu. 

© 2020, LaserEsthetic s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing